top of page
  • Zdjęcie autoraGold Bruk

Sprzedaż kostki brukowej Zielonka. Kup materiały brukarskie na podjazd i parking w dobrej cenie!

Firma Gold Bruk jako lider w branży sprzedaży kostki brukowej w okolicy posiada swój drugi punkt sprzedaży w Zielonce. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą koski brukowej Polbruk. Naszym klientom oferujemy tylko wysokiej jakości produkty i kompleksowe usługi brukarskie. Projektowaniem i realizacją nawierzchni z bruku zajmujemy się od wielu lat. Jeśli czeka Cię układanie kostki brukowej koniecznie zdaj się na nasze doświadczenie w brukarstwie! Odwiedź nas i wspólnie zaplanujmy twoją przestrzeń!

Punkt sprzedaży oferuje szeroką gamę produktów, w tym kostkę brukową, płyty tarasowe, ogrodzenia, pustaki ogrodzeniowe i elementy małej architektury. Wszystkie oferowane produkty cechują się wysoką jakością i trwałością, co zapewnia klientom pewność, że ich inwestycja będzie służyć przez długie lata.


Wykwalifikowani pracownicy są do dyspozycji klientów, aby pomóc im w dokonaniu wyboru odpowiednich produktów, spełniających ich potrzeby. Doradztwo jest bezpłatne i oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży. Dla osób chcących dokonać zakupu w Gold Bruku tworzymy projekty powierzchni takich jak: podjazd, chodnik, taras, opaska wokół domu, ścieżka lub droga do domu. Projekty powstające dla klientów mogą być tradycyjne lub nowoczesne w zależności od preferencji indywidualnych klienta. Ze swojej strony zawsze pilnujemy, aby aspekty wizualne łączyły się z wymaganiami technicznymi terenu.


Poza sprzedażą, firma Gold Bruk oferuje również usługi brukarskie i transport. Dzięki temu, klienci mogą skorzystać z solidnej ekipy brukarskiej i dostawy z HDS.


Dla klientów indywidualnych i wykonawców z miejscowości Zielonka, Legionowo, Kobyłka, Wołomin, Ząbki, Marki, Radzymin, całego powiatu wołomińskiego i okolicy dajemy możliwość zakupu kostki brukowej od ręki. W magazynie zawsze posiadamy najważniejsze produkty, tak aby nie musieli Państwo czekać na dostawę z fabryki, jeśli w trakcie inwestycji zabraknie materiału. Szeroka gama produktów jest dostępna na miejscu, a zespół pracowników jest gotowy do pomocy w załadunku na środek transportu klienta.

Oddział w Zielonce posiada wystawę kostki brukowej, gdzie prezentowany jest cały asortyment i można obejrzeć go na żywo. Ogród wystawowy pozwala klientom zobaczyć i dotknąć produkty, co umożliwia im lepsze zrozumienie ich właściwości. Zachęcamy do obejrzenia wystawy i przekonania się o jakości proponowanych produktów.


Dlaczego warto odwiedzić punkt sprzedaży Polbruk Zielonka?

  1. Oferta produktów: W naszej ofercie posiadamy produkty renomowanych producentów, takich jak: Polbruk, Certus, Kost-Bet, Joniec, i Stryrobud.

  2. Profesjonalne doradztwo: wykwalifikowany personel jest gotowy do pomocy w dopasowaniu odpowiednich produktów i udzielenia wszelkich niezbędnych informacji na temat wyrobów betonowych.

  3. Ogród wystawowy: duża ekspozycja pozwala na zobaczenie produktów w naturalnym otoczeniu i wyobrażenie sobie, jak będą wyglądać na posesji klienta.

  4. Szybka dostawa: organizujemy szybką dostawę produktów, co pozwala na sprawne rozpoczęcie prac budowlanych.

Wizyta w hurtowni przy ul. Poniatowskiego 59A w Zielonce. to świetna okazja, żeby zobaczyć oferowane produkty i uzyskać wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży i zrobienia zakupów!

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


KostBet.png
Joniec.png
Logo Polbruk KB-MA-2.jpg
www_certus_logo.png
Styrobud.png
bottom of page