top of page

Projekt i wycena

Oferujemy pełne doradztwo projektowe. Nasi pracownicy zrobią dokładny pomiar posesji, omówią oczekiwania wobec zagospodarowania terenu i przygotują spersonalizowany projekt wraz ze szczegółową wyceną inwestycji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych przedstawicieli zapewniamy państwu fachową pomoc w wyborze kostki, jak również we wszystkich kwestiach związanych z jej położeniem. 

Przejrzyj przykładowe projekty naszego autorstwa.

Aranżacje kostki brukowej – nawierzchnie dla wymagających

Wykończenie posesji przed domem wymaga odpowiedniego projektu. Konieczna przy jego opracowywaniu jest również kreatywność oraz wiedza techniczna, dlatego samodzielne zagospodarowanie przestrzeni może sprawić sporo kłopotu. Rozplanowanie roślinności w ogrodzie oraz wytyczenie ścieżek to zadanie dla profesjonalistów, dlatego projektowanie nawierzchni z kostki brukowej warto zlecić doświadczonej firmie. Odpowiednio przygotowane aranżacje kostki brukowej mają nie tylko znaczenie dla estetyki wykonania, ale także trwałości i funkcjonalności przestrzeni. Dobrze opracowane projekty układania kostki brukowej sprawiają bowiem, że posesja staje się doskonałym miejscem do odpoczynku.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej – Warszawa

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w układaniu kostki brukowej u klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Na koncie mamy wiele pozytywnie zakończonych inwestycji, a także niestandardowe projekty układania kostki brukowej. Doskonale wiemy, jakie parametry ma spełniać kostka na określonej nawierzchni i w jaki sposób wytyczyć miejsce jej ułożenia, aby przestrzeń była funkcjonalna i ciekawie zaaranżowana.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej rozpoczynamy od rozmowy z klientem, aby poznać jego oczekiwania oraz przewidywany budżet inwestycji. Staramy się w miarę możliwości spełnić nawet nietypowe wymagania, aby wykonane przez nas aranżacje kostki brukowej były satysfakcjonujące. Projekty układania kostki brukowej opracowujemy przede wszystkim dla klientów z miasta Warszawa, Zielonka oraz powiatu wołomińskiego, ale jesteśmy również otwarci na współpracę z inwestorami z okolicznych miejscowości.

Projekty układania oraz aranżacje kostki brukowej – dlaczego my?

Ze względu na zdobyte doświadczenie, doskonale orientujemy się w cenach materiałów. Dlatego już na początku współpracy jesteśmy w stanie określić szczegółowy budżet inwestycji. Ponadto projektowanie nawierzchni z kostki brukowej wykonujemy według pomysłu inwestora, jednak sugerując przy tym zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się w przypadku konkretnej posesji. Chętnie doradzamy klientom przy podejmowaniu decyzji, dzięki czemu projekty układania kostki brukowej oraz aranżacje wykonane przez naszą firmę są dopracowane pod każdym względem. Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych pomysłów i chętnie podejmiemy się dłuższej współpracy z firmami, które szukają sprawdzonego wykonawcy świadczącego kompleksowe usługi brukarskie.

Jesteśmy przekonani, że projektowanie nawierzchni z kostki brukowej w wykonaniu naszej firmy spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!

Stwórz z nami swoją przestrzeń do życia.
Omówmy Twój pomysł i potrzeby.

Joniec Warszawa Zielonka
Kost-Bet Warszawa Zielonka
Polbruk Warszawa Zielonka
Styrobud Warszawa Zielonka
Certus Warszawa Zielonka
bottom of page