top of page

Zapraszamy do odwiedzenia naszych ogrodów wystawowych kostki brukowej i ogrodzeń! 

Zanim odwiedzisz nas na żywo skorzystaj z wirtualnego spaceru znajdującego się poniżej!

Ogrody wystawowe w Warszawie przy ul. Modlińskiej 322 i Zielonce przy ul. Poniatowskiego 59A to miejsca, w których można zobaczyć różne rodzaje kostki brukowej, płyt tarasowych, pustaków ogrodzeniowych oraz elementów małej architektury. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat sposobów układania powierzchni brukowej i zastosowania wszystkich produktów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Polbruk. Na ekspozycjach posiadamy asortyment najlepszych producentów, takich jak: Kost-Bet, Joniec, Stryrobud i Certus. Jest to idealne miejsce dla architektów, projektantów ogrodów, wykonawców oraz właścicieli domów, którzy planują odnowić lub zbudować nową przestrzeń. Na miejscu nasi pracownicy przedstawią Państwu pełną ofertę firmy Gold Bruk.

Warszawa

Zielonka

Dlaczego warto zobaczyć ekspozycje Gold Bruk?

Na ekspozycji znajdują się różne modele kostki, we wszystkich dostępnych wariantach kolorystycznych. Dzięki różnorodnej aranżacji ekspozycji z wykorzystaniem elementów małej architektury i innych materiałów uzupełniających klient może zobaczyć, jak dana nawierzchnia będzie prezentować się w rzeczywistości. Z doświadczenia wiemy, że materiały brukarskie potrafią wyglądać zupełnie inaczej na żywo niż w katalogu. Dlatego decyzję o zakupie zawsze polecamy podejmować po zobaczeniu produktów na własne oczy. Oglądając asortyment na miejscu można upewnić się, jak poszczególne rodzaje kostki prezentują się w różnych warunkach atmosferycznych i wybrać najodpowiedniejszy dla swoich potrzeb.
 

Ogród wystawowy jest także miejscem, w którym można zasięgnąć porad specjalistów oraz skorzystać z usług projektowych. Fachowe doradztwo pomoże Ci zaplanować otoczenie wokół twojego domu zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami, a także wyjaśni różne rozwiązania dotyczące układania kostki brukowej.
 

Ekspozycje w Warszawie i Zielonce są otwarte dla wszystkich zainteresowanych i odwiedzanie ich jest bezpłatne. Można pojawić się u nas zarówno w godzinach naszej pracy, jak i po zamknięciu biura sprzedaży. Wejście do przestrzeni ogrodów wystawowych jest otwarte dla klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do odwiedzenia nas, zapoznania się z różnorodnością kostki brukowej i skorzystania z oferowanych usług!

Stwórz z nami swoją przestrzeń do życia.
Omówmy Twój pomysł i potrzeby.

Joniec Warszawa Zielonka
Kost-Bet Warszawa Zielonka
Polbruk Warszawa Zielonka
Styrobud Warszawa Zielonka
Certus Warszawa Zielonka
bottom of page