top of page
  • Zdjęcie autoraGold Bruk

Cena ułożenia kostki brukowej – ile kosztuje?

Układanie kostki brukowej stanowi ważny etap aranżacji przestrzeni wokół domu, siedziby firmy, nieruchomości komercyjnej. Profesjonalnie ułożona kostka brukowa pozwala uzyskać ciekawy efekt wizualny, jednocześnie nie tracąc niczego ze swojej funkcjonalności. Ile będziemy musieli zapłacić za aranżację i ułożenie kostki brukowej na podjeździe przed domem czy firmowym parkingu? To, ile kosztuje ułożenie kostki brukowej zależy od wielu czynników. Pod uwagę musimy wziąć nie tylko ceny obowiązujące na lokalnym rynku, ale również rodzaj materiału oraz stopień złożoności projektu.


Cennik usług brukarskich 2022

Koszt usługi brukarskiej jest uzależniony od wielu czynników, takich jak rodzaj układanego materiału czy jego rozmiar, rodzaj podłoża, a także sposób aranżacji. Na potrzeby ogólnych cenników układania kostki firmy specjalizujące się w aranżacjach kostki brukowej wyróżniają trzy rodzaje obsługiwanego materiału:

  • szlachetną kostkę brukową,

  • dekoracyjną kostkę brukową,

  • przemysłową kostkę brukową.


Układanie kostki brukowej we wzory – czy to się opłaca?

Wzory z kostki brukowej nie wpływają na aspekt funkcjonalny nawierzchni, za to mają znaczący wpływ na jej wymiar estetyczny. Łącząc różnokolorowe kostki brukowe możemy uzyskać oryginalne aranżacje kostki brukowej, które dodatkowo podkreślą charakter naszej nieruchomości i dodają jej klasy. Dodatkowo, w przestrzeni publicznej wykorzystanie kolorowej kostki brukowej pozwala tworzyć estetyczne i trwałe podziały przestrzenne np. na chodnik i ścieżkę rowerową lub chodnik i przestrzeń zarezerwowaną na miejsca parkingowe. Wykorzystanie kolorowej kostki w obrębie parkingu pozwala trwale wyznaczyć miejsca parkingowe i uniknąć problemu zacierania się linii malowanych na powierzchni bruku. W długiej perspektywie czasu jest to rozwiązanie nie tylko o wiele bardziej estetyczne, ale i tańsze w użytkowaniu – nie wymaga bowiem sezonowego odświeżania.


Ze względu na duża ilość zmiennych nie da się określić konkretnej ceny układania kostki brukowej przy usłudze kompleksowej przez telefon lub internet. Aby zapewnić naszym klientom rzetelne i konkretne informacje, wycenę tworzymy po konsultacji na żywo z klientem w miejscu ewentualnej inwestycji.

237 wyświetleń

Comentarios


KostBet.png
Joniec.png
Logo Polbruk KB-MA-2.jpg
www_certus_logo.png
Styrobud.png
bottom of page